Манікюр з узорами

Манікюр з узорами

Красиві узори на нігті зазвичай обирають жінки, що цінують класику, витонченість і мають гарний смак. Це один із найпопулярніших дизайнів, який подобається практично всім. А особливо гарно виглядає весільний манікюр з білими ніжними вензелями, або як їх часто називають «вензельками». Такий малюнок можна виконати багатьма способами від наліпок до художнього розпису.

манікюр з вензелями

вензельки

Вензелі – найпопулярніший узор на нігті

Що ж таке «вензелі»? Ми часто чуємо це слово, уявляємо ці витончені завитки, але мало хто знає, що малювати вензелі почали ще в середньовіччі. Звичайно, не на нігтях, бо в той час про манікюр жінки навіть мріяти не могли. А ось титули і сімейні герби завжди прикрашали вишуканими узорами. Вензелями оздоблювали літери, що позначали сімейний герб чи знак. Їх карбували на монетах, робили ліпнину на будинках, використовували, як підпис чи печать. Загалом вензелі вважаються різновидом монограми. Але вензелі – це поняття біль широке, адже в основі завитків можуть бути не тільки літери, а й рослини та тварини, абстрактні форми та просто цікаві орнаменти. Своє основне призначення узори давно втратили, але знайшли нове відображення у дизайні нігтів, а також декоративному оздобленні різних предметів інтер’єру.

Для виконання красивого дизайну на нігтях використовують, як цілісні вензелі, так і їх окремі елементи. До речі, вензелі поділяються на прості та складні або «королівські». Другі особливо витончені та естетично привабливі завдяки правильному і гармонійному поєднанню окремих простих елементів.

Загалом всі орнаменти з вензелями можна поділити на види:

 • Французькі,

Розпізнати французькі вензелі легко за пастельною основою та узорами, що розташовані переважно з одного боку. Більша частина нігтя залишається без малюнка, а вензелі, наче окреслюють простір.

 • Оригінальні,

Вензелі виконані майстром на власний смак, немає чіткої схеми чи правил розташування.

 • В стилі «модерн»,

Для цього виду притаманні розкішні малюнки, що виконуються на всю нігтьову пластину. На кожному нігті може бути різний орнамент.

 • Літери

Красиві літери, прикрашені завитками можуть бути окремими або утворювати цілі слова.

Як зробити манікюр з узорами?

Красивий і жіночний манікюр завжди приваблює погляди оточуючих. А от на «вензельки» можна споглядати вічно! На перший погляд вони досить складні у виконанні, але майстри, які володіють технікою ручного розпису узорів легко «прочитають» візерунок. Так, саме «прочитають», адже вензелі складаються з окремих елементів і якщо не володіти елементарними знаннями, повторити складний малюнок буде дуже важко. Майстри манікюру з художнім смаком завжди готові запропонувати  свій оригінальний варіант узору, який створюється тут і зараз на ваших нігтях. Тому такий дизайн буде тільки у вас, так би мовити, індивідуальний та дійсно ексклюзивний.

узори

узори на нігтях

манікюр завитки

Техніки виконання узорів на нігтях

Перша техніка виконання узорів, яка спадає на думку – це ручний розпис. Але не кожен майстер ним володіє, тому є ще декілька варіантів, що допоможуть створити бажаний дизайн навіть самостійно вдома.

Техніки манікюру з візерунками:

 1. Ручний розпис,

Виконується майстром вручну за допомогою спеціальної фарби та пензлика з тонким ворсом. Вензелі будуть оригінальними, можливо, навіть авторськими. Малюнки можуть бути як звичайними, так і об’ємними.

завитки ручна техніка виконання

завитки манікюр

манікюр з завитками

 1. Стемпінг,

Для виконання знадобиться спеціальна пластина для стемпінгу з вензелями, спеціальний лак, і штамп. Але всі узори будуть ідентичні, абсолютно одинакові, можна лише змінювати колір лаку.

 1. Слайдер-дизайн,

Виконання такого дизайну передбачає дотримання правильної техніки роботи зі слайдерами, які можна придбати на будь-який смак.

 1. Наліпки,

Необхідно обирати якісні наліпки з гарною клейкою основою. До речі, можна зробити такий дизайн досить виразним завдяки сучасним 3-D наліпкам.

 1. Трафарети

Принцип виконання цієї техніки досить простий, потрібно тільки обрати якісні матеріали і працювати дуже охайно.

Як навчитися малювати візерунки на нігтях?

Відомо, що найбільше цінується ручний розпис, адже так приємно, коли на твоїх нігтях справжній шедевр,а не просто шаблон, хоч і красивий. «Живий» малюнок набагато цікавіше розглядати, тим паче, коли знаєш, що він ексклюзивний. Повторити малюнок зі стовідсотковою ідентичністю просто неможливо.

як навчитися малювати візерунки на нігтях

вензелі манікюр

Щоб навчитися малювати вензелі необхідно їх розрізняти, а такі знання можна здобути на спеціалізованих курсах. До речі, навчитися техніці ручного розпису можна як на очних курсах, так і онлайн. Обидва способи мають свої переваги.

Відвідавши очні курси розпису, ви зможете під керівництвом викладача крок за кроком опановувати нову техніку. Майстер зможе допомогти, «поставити руку», вказати на помилки і підказати шлях їх подолання. Ви зможете задавати питання та отримаєте на них відповіді. Єдиним недоліком таких курсів є те, що не в кожному місті можна знайти потрібну школу, тому можливі додаткові витрати на поїздку.

Курси в онлайн-режимі дозволяють навчатися в обраній школі з будь-якої точки планети, якщо у вас є доступ до мережі Інтернет. Це дуже зручно, тим більше, що ви можете навчатися в будь-який зручний для вас час. Крім того більшість шкіл пропонують не тільки прослухати лекції та передивитися навчальні ролики. Наприклад, школа манікюру Persona Shool пропонує пройти онлайн-курс «Вензелі» та дає змогу задати питання інструктору, отримати рекомендації і підтримку. Курс включає декілька етапів:

 • Теоретичний (ви дізнаєтеся, як обрати правильні інструменти та матеріали, як правильно доглядати за пензликами та готувати їх до роботи)

 • Тренування (ознайомлення з простими елементами, виконання малюнків на спеціальних тренувальних картах від простих до складних)
 • Виконання дизайнів на манікюрних типсах.

Після того, як ви виконаєте останню роботу і її перевірить інструктор, ви отримаєте електронний сертифікат, який можна роздрукувати.

Тому, для того, щоб навчитися малювати узори для манікюру потрібно обрати курси на свій смак та працювати над новою для себе технікою. Якщо ви не любите малювати узори, ви просто не вмієте їх «читати». Маючи потрібні знання ви зможете легко створювати власні варіанти дизайнів.

курс вензелі

Що потрібно для виконання манікюру з узорами?

«Вензельки» повинні мати чітку форму. Дуже гарно виглядають рельєфні малюнки, тому для їх виконання необхідно мати зручні пензлики і фарбу, що не буде розтікатися. Звичайний лак чи навіть гель-лак не має таких властивостей. Для узорів потрібно використовувати гарно пігментовану гель-фарбу або гель-пасту. Перша підійде для звичайних малюнків, а ось гель-фарбою можна робити також об’ємні узори. Головне, щоб колір був насиченим.

Пензлик для виконання узорів на нігтях можна обрати синтетичний або натуральний на власний смак. Але синтетика буде слугувати довше, та має бути якісною. Сучасні пензлики – лайнери із синтетичного ворсу не поступаються властивостями натуральним, а ще віддаючи перевагу таким лайнерам, ви рятуєте природу. Зручна довжина ворсу для лайнера – 9-11 мм, сам ворс має бути пружним.

Купуючи новий пензлик, не забувайте очистити його від транспортувального клею та переконатися, що всі ворсинки спрямовані правильно, інакше ви не зможете виконати тонкі лінії. Всі ворсинки, що заломилися потрібно обережно зрізати, а як правильно це зробити, можна дізнатися на курсах (в теоретичній частині).

Малюючи вензелі, потрібно набирати небагато фарби таким чином, щоб на кінчику пензлика утворювалася маленька крапля. Спочатку ставлять крапку, а потім плавним рухом виводять тонку лінію, заокруглюючи її в потрібний бік. Так додають елемент за елементом, створюючи цілісний узор. Об’ємний малюнок можна намалювати гель-пастою, або якщо просушити перший шар і нанести гель-фарбу повторно.

Етапи виконання манікюру з узорами:

 1. Зробіть манікюр в будь-якій техніці на вибір,
 2. Нанесіть на безворсову серветку Nail-prep та обезжирте нігті,
 3. Нанесіть на нігті праймер,
 4. Зробіть вирівнювання базою,
 5. Нанесіть кольоровий гель-лак,
 6. Зніміть дисперсійний шар за допомогою клінсеру,
 7. Виконайте дизайн. Складні малюнки можна періодично підсушувати в лампі, щоб уникнути розтікання фарби,
 8. Покрийте нігті фінішним покриттям.

Найчастіше малюнки виконують білою чи чорною фарбою на контрастній основі. Завитки можуть бути у вигляді квітів, листків або класичних орнаментів.

View this post on Instagram

⠀ О БОЖЕ! ЭТО Я ТАКОЕ СДЕЛАЛА?😍 ⠀ Такая магия, глаза невозможно оторвать!🔮Это видео доказывает, что все гениальное просто! ⠀ Когда изначально видишь финальные работы девочек с курса «Вензеля»❄️ результат абсолютно завораживает и в то же время в голове появляются мысли мол этому нужно долго и нудно учиться. А если разобрать все по полочкам, добавить детальные объяснения и колоссальную поддержку наших учителей такая красота выходит практически мгновенно!🤩 ⠀ Один день! Всего лишь один день занятий и вы тоже так сможете, у нас нет ни капли сомнения🤗 ⠀ Поверьте в себя скорее и записывайтесь к нам на курс😍 С нетерпением ждем нашей встречи❤️#курсыкиев #курсыкиевманикюр #курсыногти #вензеля #вензелянаногтях #вензеляногти #manico #дизайнногтей

A post shared by Курсы Школа Маникюра Киев (@wow.manico) on

Аккаунти майстрів, які надали згоду на використання фото та відео матеріалів:

 

The following two tabs change content below.
Nails Blog

Nails Blog

Ідеї манікюру: ідеї дизайну нігтів, малюнки на нігтях
Nails Blog

Останній пост Nails Blog (дивитись все)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *