Манікюр з написами

Манікюр з написами

Останнім часом великою популярністю користується манікюр з написами. Раніше час від часу можна було побачити фото у мережі Інтернет з написами англійською мовою «Love», «be happy» «smile» та іншими. Але тільки цього сезону тренд набув неабиякого розмаху. В моді написи різними мовами, деякі більш схожі на ребуси, містять символи та інші позначки. Хтось хоче написати щось особливе, те що відображає настрій або життєву позицію, а інколи просто мотивує чи навіть шокує!

написи на нігтяхТрендові написи

Красивий манікюр з написами та словами може виглядати сміливо чи ніжно. В будь-якому випадку такі нігті точно привернуть увагу оточуючих. Завжди цікаво розглядати манікюр, що має цікавий сучасний дизайн. До трендових варіантів написів входять окремі слова, словосполучення, крилаті вислови або окремі літери на кожному пальчику, які утворюють слова.

Поєднувати написи можна з різними сучасними техніками. Дуже гарно виглядають написи в поєднанні з «негативним простором», паєтками, глітерами, фольгою. Окремої уваги заслуговує матовий манікюр. До речі, це покриття зробить написи максимально чіткими. А ще красивими романтичними написами можна доповнити та урізноманітни класичний френч.

Колір нігтів варто обирати з урахуванням контрасту. Чорні літери найкраще виглядають на білому, бежевому, молочному відтінках, а також на кольорових базах для френчу. Сам напис може бути білого, чорного, срібного, золотого чи іншого будь-якого кольору.

Доповнити дизайн можна малюнками мультиплікаційних героїв. Або створити яскравий манікюр в стилі «поп арт», який останнім часом також займає високі рейтинги популярності.

слова на нігтях

написи на манікюрі

слова на нігтях

Техніки виконання манікюру з написами

Стильний манікюр з написами можна виконати кількома способами. Для цього майстри використовують декілька технік: водні наліпки – слайдери, стемпінг, ручний розпис, трафарети. Кожна з технік має свої особливості. А тому для різних ефектів і варіантів написів можна підібрати найбільш вдалу техніку виконання.

Стемпінг

Одна з найлегших технік виконання малюнків – це стемпінг. Але вона має деякі особливості, а можливо, і недоліки: ціна, наявність пластин з потрібним дизайном, якість фарби. Перше, що потрібно для виконання дизайну в техніці «стемпінг» – це спеціальна пластина. Купити можна на будь-який смак, в даному випадку обрати з різними написами. Ще знадобиться штамп, бажано прозорий та спеціальна фарба. Далі все залежить від ваших навиків, але техніка дійсно проста і дозволяє виконати безмежну кількість ідентичних дизайнів, що є на пластині.

Технологія виконання стемпінгу:

 • Підготувати нігті до покриття гель-лаком,
 • Нанести базу, вирівнюючи нігтьову пластину,
 • Нанести кольоровий гель-лак,
 • Зняти дисперсійний шар за допомогою клінсера,
 • Обезжирити пластину для стемпінгу,
 • Нанести спеціальний лак для стемпінгу на потрібний малюнок,
 • Скрабером зняти зайвий шар фарби,
 • Прикласти штамп,
 • Перевірити, щоб малюнок повністю відтиснувся на штампі,
 • Перенести малюнок на ніготь,
 • Закріпити дизайн фінішним покриттям – топом.

Ще один спосіб виконання дизайну з написами – використання трафаретів. Технологія дуже проста і всім знайома, варто тільки придбати потрібні шаблони.

Слайдери

Водні наліпки, або «слайдери» дозволяють достатньо швидко виконати яскравий та сучасний дизайн. Варто лише обрати потрібний напис та дотримуватися технології:

 1. Зняти старе покриття будь-яким зручним способом,
 2. Пилочкою надати форму вільному краю нігтів,
 3. Зробити манікюр,
 4. Підготувати нігті до покриття гель-лаком,
 5. Нанести дегідратор, безкислотний праймер,
 6. Зробити вирівнювання нігтів базою для гель-лаку,
 7. Нанести кольорове покриття,
 8. На нігті, де буде слайдер потрібно нанести дуже тоненьким шаром базу,
 9. Підготувати слайдер (вирізати потрібний малюнок із загальної пластини та на 15-20 секунд прикласти паперовим шаром до зволоженого звичайною водою спонж).
 10. Зняти наліпку з паперової основи та прикласти до нігтя,
 11. Апельсиновою палочкою обережно вирівняти слайдер,
 12. Просушити в лампі 30 секунд (для лед-ламп) або 2 хвилини в ультрафіолетовій,
 13. Легкими рухами і дуже тонким шаром нанести на слайдер ультра бонд,
 14. Закріпити дизайн топом,
 15. Пилочкою підпиляти вільний край нігтя з дизайном, якщо слайдер виступає,
 16. Повторно нанести топ.

Виконуючи дизайн з використанням спайдерів, дуже важливо точно дотримуватися технології та не пропускати жодного етапу.

слайдери з написамиРучний розпис

Малюнки, виконані вручну користуються популярністю завжди. Так само за допомогою тонкого пензлика майстер може виконати потрібний напис. Звичайно, повторити написи, які можна легко зробити за допомогою спайдерів не завжди можна в техніці ручного розпису, бо вона має свої особливості. Також варто обирати якісну пігментовану фарбу. Вона повинна мати дуже насичений колір, зручну консистенцію для роботи і не розтікатися. Пензлик краще обрати тонкий – лайнер з якісного ворсу. А далі справа за художніми здібностями майстра!

манікюр написи

Фломастер для манікюру

Виробники матеріалі для манікюру також не відстають від сучасних трендів, тому вигадують нові зручні та ефективні матеріали, як для професійного, так і самостійного використання. Фломастер, або ручка для нейл-арту  один із них. Справа в тому, що писати пензликом літери достатньо складно, особливо ті, що мають закруглені елементи. Виконати напис тонкими рівними лініями ще складніше. А ось маркером набагато простіше. Але не плутайте його із звичайним, адже такий фломастер у своєму складі містить акрилову фарбу, що використовується у дизайні манікюру. Завдяки цьому малюнки виходять чіткими і швидко висихають на повітрі.

Такі ручки чи фломастери можна знайти у багатьох виробників, а також обрати колір на будь-який смак. Тому виконати манікюр з написами можна достатньо просто, навіть в домашніх умовах, якщо використовувати зручну для себе техніку та повністю дотримуватись технології роботи.

І пам’ятайте, що основа вдалого дизайну – це «чистий» манікюр та професійне покриття. А манікюр з написами повинен бути досить лаконічним, адже перенасичення кольорів та декору відверне увагу від самого напису. Саме тому більшість модниць обирає максимально натуральну світлу основу для такого манікюру і має рацію. Виглядає це надзвичайно стильно і трендово!

напис фломастером на нігтях

надпис маркером для манікюуру

фломастер для манікюру надпис

Аккаунти майстрів, які надали згоду на використання фотоматеріалів:

The following two tabs change content below.
Nails Blog

Nails Blog

Ідеї манікюру: ідеї дизайну нігтів, малюнки на нігтях
Nails Blog

Останній пост Nails Blog (дивитись все)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *