Манікюр на короткі нігті

Манікюр на короткі нігті

Манікюр на короткі нігті – тренд 2018-19 року! В чому секрет і чому довжина втратила свою актуальність?

Красиві, доглянуті руки і гарний манікюр – це не примха, а вимоги сьогодення. Тим більше, що сучасні матеріали і технології дозволяють робити справжні дива з вашими ручками. Стандартна процедура покриття гель-лаком займе приблизно 1,5 – 2 години, а ходити з таким манікюром можна від 2 до 4 тижнів, хіба це не диво?

Сучасні тенденції в моді тяжіють до всього натурального та природного. Саме тому манікюр на маленькі нігті природної довжини вважається трендовим. Довгі нарощені чи натуральні нігті з величезною кількістю декору вже не приваблюють модниць. Натомість цінується ідеально рівне покриття гель-лаком з вирівнюванням нігтьової пластини та дотриманням правильної ідеальної архітектури. І обов’язково  – чистий манікюр.

Сучасний вибір декору для дизайну може вразити будь-яку фантазію і не варто думати, що гель-лак на дуже короткі нігті позбавлений простору для творчості. Варіантів безліч, тому обирайте свій особливий дизайн  і вражайте!

Актуальні тренди манікюру на короткі нігті

Мода постійно змінюється, одні тенденції змінюються на інші. А так, як манікюр вважається невід’ємною складовою загального образу, він також повинен відповідати сучасності. Тому, обираючи дизайн, варто звернути свою увагу на актуальні тренди:

 1. Модний колір,
 2. Матові нігті,
 3. Негативний простір,
 4. Геометрія в манікюрі,
 5. Художній розпис,
 6. Манікюр з фольгою,
 7. Манікюр з мазками,
 8. Монохромний манікюр,
 9. Натуральні нігті.

Перше, на що варто звернути увагу при виборі дизайну манікюру – це колір.

двохкольоровий манікюр на короткі нігті

червоний манікюр на короткі нігті

рожевий манікюр на короткі нігті

сірий манікюр на короткі нігті

Інколи навіть однотонне покриття, але «правильного» модного кольору може справити дійсно гарне враження. Тому обов’язково звертайте увагу на актуальні відтінки. До речі, в цьому сезоні варто обирати приглушені і навіть землисті відтінки жовтого, червоного, оранжевого, а також складний сіро-синій, оливковий, «хакі», «охра», сливовий колір. Обов’язково зверніть увагу на фіолетовий, який цього року побив всі рекорди популярності, при чому в повній своїй палітрі.

фіолетовий манікюр на короткі нігіті

фіолетовий градіент на короткі нігті

фіолетові відтінки на коротких нігтях

Ще один тренд, який варто спробувати – це матовий манікюр. Навіть яскравий колір під таким покриттям відкриється зовсім по-новому. Наприклад, сміливий та яскравий червоний, який, здавалося б, не підходить до «натурального» тренду, в матовому виконанні виглядає просто розкішно, дорого і вишукано. А червоний манікюр на короткі нігті – це вже беззаперечна класика!

білий матовий манікюр на короткі нігті

хакі на короткі нігті

синій манікюр на маленькі нгіті

чорний матовий манікюр на маленькі нігті

До речі, матовість відтінкам надає верхнє топове покриття для гель-лаку, просто запитайте про нього у свого майстра. А обрати можна будь-який колір із наявної палітри, на завершальному етапі майстер перекриє його матовим топом і стильний манікюр готовий!

У художників та фотографів існує такий професійний термін – «негативний простір». Іншими словами – це частина фото, малюнку, картини, що не заповнена основними об’єктами. Так от, це поняття відоме і сучасним майстрам манікюру, адже їх професія нерозривно пов’язана з творчістю. А манікюр з негативним простором – це ще один мега-актуальний тренд, який варто обов’язково спробувати!

негативний простір

негатинвий простір

Не меншою популярністю користується геометричний манікюр. Лінії, фігури, крапки, поєднані в цікаву композицію вже давно привернули увагу шанувальниць ідеального манікюру на всі випадки. А з появою новітніх матеріалів, наприклад, гелю-павутинки (Spider Gel)такий дизайн зазнав неабияких змін та вражає своєю витонченістю. До речі, для коротких нігтів рекомендується обирати дизайн з вертикальними лініями. Особливо це стосується широких нігтьових пластин. Мабуть, кожна жінка знає, яку роль відіграють горизонтальні та вертикальні лінії при виборі одягу (Перші розширюють простір, а другі – візуально витягують, тому допомагають скоригувати недоліки фігури). Такого самого ефекту вони допоможуть досягти і в манікюрі.

геометрія на маленькі нігті

геометричний манікюр на короткі нігті

геометрія на короткі нігті

геометричний манікюр на короткі нігті

Мабуть, ніколи не втратить своєї актуальності художній манікюр на короткі нігті. Для талановитого майстра невеликий простір коротких нігтів не створить перешкоди для красивого малюнку від руки. Звичайно, картину малювати не варто, а ось лаконічний дизайн буде дуже доречним. Саме ручний розпис надає власниці манікюру відчуття особливості та індивідуальності. Зазвичай популярністю користуються тематичні зображення, присвячені святам чи порам року, а інколи, навіть, відображають власний стиль і світогляд.

художній манікюр на меленькі нгіті

художній манкюр на короткі нігті

художній манкюр на дуж коротких нігтях

квіти на коротких нігтяхДля тих, хто цінує лаконізм та обирає так звані експрес-дизайни підійде манікюр з фольгою. Вона може бути будь-якого кольору від срібного чи білого до чорного. З кольоровою фольгою можна створити цікавий, простий, але дуже оригінальний та стильний дизайн. До речі, під матовим топом цей дизайн набуває нового змісту, такі нігтики хочеться просто розглядати.

манікюр з фольгою

фольга на коротких нігтяхІнколи мода виходить за рамки всього досконалого та правильного. Наприклад, манікюр з мазками – це справжній виклик перфекціоністам. Дивлячись на цей дизайн, здається, що майстер випадково наніс фарбу в якомусь хаотичному порядку. Мазки різного кольору, товщини, залишені на прозорому покритті виглядають дуже оригінально, а ще такий манікюр б’є  всі рекорди популярності.

манікюр з мазками

манікюр з мазками

Уже декілька років з модних подіумів не зникає тренд на монохромні образи. Почувши цю назву, відразу уявляєш чорно-білу кольорову гамму, бо саме це її справжнє значення. Але тільки не в моді! Монохромний стиль – це поєднання різних відтінків одного кольору в одному образі. А тому, монохромність лише змінює свій відтінок та залишається популярним трендом. Цей ефект можна використати і в манікюрі. Достатньо підібрати декілька відтінків одного кольору від світлого до найтемнішого і монохромний манікюр готовий. Але не варто перенасичувати дизайн, тому в цьому випадку варто відмовитися від додаткового декору.

монохромний манікюр на короткі нігті

Якщо ви не любите яскравих кольорів, декору та малюнків, це не привід відмовлятися від манікюру. В моді доглянуті красиві нігті, а тому достатньо навіть нанести прозоре або напівпрозоре покриття, зробити «чистий манікюр» і це буде виглядати стильно. Для таких випадків майстер може запропонувати вам камуфлюючи базу. Назва ніяким чином не пов’язана з військовим костюмом, насправді – це основа, яка повторює відтінок натуральних нігтів, саме її використовують для класичного френчу.

природний манікюр на короткі нігті

Короткі нігті – тренд сезону! В чому секрет?

Якщо ви вважаєте, що гель-лак на дуже короткі нігті – це легко, то точно помиляєтесь. Насправді, секрет ідеального покриття в «чистому» професійному манікюрі.

на маленькі нігті

на короткі нігті

на маленькі нігтіЯкщо довжина і яскравий декор завжди приваблюють до себе увагу, а деякі мілкі недоліки на їх фоні можуть залишитись непомітними, то короткі нігті «не вибачають таких помилок». Все має бути ідеальним, а для цього кожен майстер обирає техніку манікюру, зважаючи на тип шкіри клієнта, зручність і швидкість виконання. Існують чотири техніки манікюру:

 • Класична (Обрізний манікюр з використанням води),
 • Європейський (Необрізний манікюр з використанням спеціального ремуверу для кутикули. Підходить така технологія для чутливої шкіри і тонкої кутикули),
 • Апаратний(Виконується за допомогою спеціального апарату – фрезеру з використанням насадок – фрез. Вода не використовується),
 • Комбінований(Це поєднання апаратної техніки з класичною. Також виконується без використання води, а кутикула зрізується манікюрними ножицями чи кусачками).

Таким чином майстер видаляє суху загрубілу шкіру, зрізує відрослу кутикулу, готує нігті до покриття. Тільки після професійного манікюру та правильної підготовки, покриття гель-лаком буде триматися обіцяні 2-4 тижні та виглядатиме досконало, а ручки матимуть доглянутий і красивий вигляд. Не забувайте доглядати за шкірою, наносити зволожуючі креми та лосьйони, користуватися спеціальною олійкою для кутикули. Так ви продовжите життя своєму манікюру.

Ідеальна довжина та форма. Ви не впізнаєте свої ручки!

Ще один секрет досконалого манікюру – це правильна форма і довжина. Не секрет, що кожна людина має свою особливу форму нігтьової пластини. Більше того, на одних руках можуть бути нігті різного типу. Та все ж, перше, що робить майстер, коли починає роботу – оглядає стан шкіри й природну форму нігтів. Інколи вона ідеальна, чи близька до ідеальної, але часто необхідно підібрати ту форму вільного краю, яка візуально скоригує недоліки. Це забезпечить гарний естетичний вигляд, дозволить приблизити нігті до ідеалу.

Більшість жінок обирає форму нігтів, розглядаючи красиві фото або зважаючи на тренди, та в деяких випадках природна нігтьова платина не відповідає цим вимогам. Пам’ятайте, що найкрасивіша форма – це та, яка підходить саме вашому типу нігтів. Секрет в гармонії! Якщо сумніваєтесь, запитайте у майстра, користуючись професійними знаннями та досвідом, він допоможе знайти потрібний варіант.

Що до ідеалу! Найбільш популярною вважається овальна форма або мигдальна. Якщо ж ви не готові відмовитись від улюблених квадратів, то обирайте хоча б закруглені кути. Ідеальна довжина 3-5 мм. Такі параметри відповідають максимально природній формі та довжині, які зараз на піку популярності і підходять абсолютно всім.

манікюр на дуже короткі нігті

манікюр на дуже короткі нігті

манікюр на дуже короткі нігті

Френч, однотон чи художній розпис?

Всі ми різні. Маємо різні смаки, стиль життя, професію. Саме тому, кожна жінка обирає свій манікюр. Хоча є дизайн, який вважається класичним і подобається, якщо не всі, то більшості жінок – це французький манікюр. Він може бути класичним, кольоровим чи стилізованим. До речі, саме такий вид манікюру вважається дрес-кодом, а ще ніколи не виходить із моди.

Французький манікюр на короткі нігті – це стильно і дійсно гарно. Звичайно, є деякі секрети, що допоможуть виконати дійсно ідеальний френч. Наприклад, біла лінія, або як її називають професійні майстри «посмішка» повинна займати приблизно 1/8 від всієї довжини нігтьової пластини. А ось «вусики» френчу повинні сягати половини нігтя, поступово звужуючись. Так манікюр буде мати акуратний вигляд та правильні пропорції. Ліня посмішки не обов’язково повинна бути сніжно-білою, не менш вишукано виглядає чорний френч, або виконаний за допомогою гель-лаку з глітером срібного, золотого кольору чи відтінку рожевого золота.

Французький манікюр на короткі нігті

Французький манікюр на короткі нігті

Доповнити класичний френч можна декором, ручним художнім розписом або малюнком, виконаним в будь-якій техніці, а також стразами чи блиском.

Ще один варіант класичного французького манікюру – це френч-градієнт, який також має назву «Бебі Бумер»(Baby Boomer). Насправді, це всім відомий та популярний градієнт або омбре, але виконується він в кольорах френчу.

До речі, назва «Baby Boomer» має дуже цікаве пояснення. Вперше її вигадав майстер Террі Малон. Виявляється, такий манікюр дуже подобається людям, народженим між 1946 і 1960 роками. В ці роки спостерігалася шалена хвиля народжуваності – так званий «бебі бум», а саме покоління називають «бебі-бумерами».

Цей дизайн вважається найбільш природним і схожим на натуральний ніготь. Саме тому в першу чергу цінується якість манікюру, правильно підібрана форма та ідеальне вирівнювання нігтьової пластини. Останнє до речі вважається не просто трендом, а невід’ємною частиною професійного покриття гель-лаком.

Особливої уваги заслуговує ніжний манікюр на короткі нігті. Світлі, пастельні кольори завжди актуальні і підходять абсолютно всім. Також основи для френчу або «камуфляжі» часто використовують як самостійне покриття. При цьому нігті мають натуральний, максимально приближений до природного колір. Це дозволяє зміцнити натуральні нігті, надати їм красивий і акуратний вигляд.

ніжний манікюр на короткі нігті

Манікюр з художнім розписом завжди привертає увагу оточуючих. Але не обов’язково прикрашати всі нігті малюнками, достатньо кількох пальчиків. До речі, прості, але уміло виконані малюнки  – це стильно і красиво.

Тому обрати стильний, трендовий манікюр навіть на короткі нігті можна на будь-який смак. Все залежить від вашого особистого смаку, але не забувайте й про модні тенденції.

Ідеї манікюру на короткі нігті

Серед такого великого вибору дизайнів, кольорів, технік та декору інколи важко знайти дійсно особливий манікюр. Легше визначитися з дизайном, переглядаючи фото вже готових варіантів. Обов’язково звертайте увагу на форму, адже саме вона стає важливою запорукою красивого манікюру. А дизайн можна обрати будь-який на власний смак, з урахуванням сучасних актуальних трендів.

Пам’ятайте, що повністю копіювати фото манікюру на короткі нігті не обов’язково. Ви можете створити свій неповторний та індивідуальний манікюр, використовуючи окремі елементи, які вам найбільше сподобались.

Великою популярністю завжди користуються сезонні дизайни. Літо – це пора відпусток, тому зазвичай користується популярністю манікюр із зображенням фруктів, метеликів, морські дизайни, яскраві соковиті кольори.

пташка на нігтях

Восени головним фаворитом стає листя. Пожовклі листочки, парасольки, краплі дощу – основні фаворити осені. А яскраві кольори змінюються на всі відтінки бордового, коричневого, червоного та оранжевого.

Коли за вікном холодно, а на землі лежить пухкий білий сніг, своєї популярності набирають зимові візерунки, сніжинки, бантики, ялинки та інші символи зими.

Весною хочеться тепла та багато квітів. Саме тому квіти стають найбільш популярним трендом кожної весни.

Не меншою популярністю користуються тематичні дизайни, присвячені різним святам. Саме тому майстри щоразу вигадують нові, цікаві дизайни. Сьогодні ж в моді природність, тому простий дизайн в натуральній кольоровій гамі – це беззаперечний тренд і безліч красивих ідей манікюру.

Аккаунти майтсрів, які надали дозвіл на використання фотографій:

 

The following two tabs change content below.
Nails Blog

Nails Blog

Ідеї манікюру: ідеї дизайну нігтів, малюнки на нігтях
Nails Blog

Останній пост Nails Blog (дивитись все)

7 Replies to “Манікюр на короткі нігті”

 1. Завжди подобалися довгі нігті, але у мене вони ніяк не ростуть.Ваш сайт дуже мене надихнув, що можна зробити манікюр на короткі нігті. Стільки красивих і оригінальних ідей очі розбігаються. Напередодні нового року відібрала собі кілька малюнків, думаю мій майстер зробить мені такий манікюр. Дуже корисний сайт, спасибі.

 2. Я і не думала що є блоги на цю тему, давно шукала. Дуже сподобався сайт, багато корисного матеріалу, з фотографіями, просто знахідка. Вибрала для себе манікюр на коротких нігтях дивлячись на вашу красу, піду робити.

 3. Давно шукала сайт з темою манікюр на короткі нігті, і ось знайшла. Емоції лише позитивні, все виразно і доступно викладене, для тих хто займається цією справою – сайт просто супер. Так само хочу відзначити що є і новини й різні статті, взагалі мені все дуже сподобалося. Спасибі вам за такий чудовий сайт. Продовжуйте в тому ж дусі, а ми заходитимемо і читатимемо

 4. А мені подобаються короткі нігті. З ними немає проблем. А ось зробити манікюр на короткі нігті щоб він підходив та й лічив це вже треба вміти. У нас в місті мало є манікюрних та всюди мені не подобалося як роблять. Випадково потрапила до дівчини 17 рокі яка мені зробила кращий манікюр та добре підібрала колір лаку до тону шкіри. Вже рік до неї ходжу та відращивати нігті не збираюся.

 5. Зламала ніготь та й вирішила обрізати нігті та зробити “на пробу” манікюр на коротких нігтях. Мені сподобалось та навіть муж помітив його й йому теж подобається. Каже що естетично та натурально стали руки виглядати. Зі свого боку я більше не хвилююсь за те що зламаю ніготь. Поки що міняти на довгі “кігті” не збираюсь, мені подобається)) Ваша стаття мені сподобалася, випадково потрапила)

 6. Мені здається, що манікюр на короткі нігті ніколи не виходив з моди. Напевно, нарощування просто на якийсь час стало популярніше. Якщо брати за приклад мого чоловіка, то він за природню красу рук та вважає довжелезні нігті страховиськом для сороколітніх жіночок. Коротка, природна довжина завжди гарно виглядає. Одразу видно, що жінка слідкує за собою, у неї є смак і сама вона дуже тендітна особа:)

 7. Чудово! Я в силу вимог професії не могла дозволити собі довгі нігті, тому завжди думала, що мої ручки виглядають старомодно. Добре, що тепер увійшов в моду манікюр на короткі нігті, я і правил на роботі порушувати не буду, і виглядати буду стильно. У блозі гарні приклади наведені сучасного дизайну коротких нігтиків, обов’язково покажу своєму майстру, дуже сподобалось.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *