Геометричний манікюр

Геометричний манікюр

Що таке геометричний манікюр? Сучасний дизайн манікюру вже давно вийшов за рамки просто яскравих квіточок, страз та малюнків. Для більшості манікюр – це відображення власного стилю, характеру, частина дрес-коду. Тому тренди на дизайни в нейл-індустрії також змінюються, так би мовити, «в ногу з часом».

На зміну лоску і блиску приходить лаконізм, відображений у достатньо простому, але стильному манікюрі з геометричними фігурами. Горизонтальні, вертикальні, похилі та інші види ліній різного кольору та товщини вже давно мають своїх шанувальниць. А професійні майстри знають безліч способів та технік, які дозволяють створити найчіткіші та досконалі за формою малюнки. Ба більше, сьогодні існують навіть стилі в геометричному дизайні, тому обрати трендовий дизайн на свій смак може кожна.

геометричний манікюр

манікюр геометричний

Хотілося б зауважити, що крім самого малюнку варто зважати на таке модне сьогодні матове покриття, а також коротку і середню довжину.

Трендовий геометричний дизайн

Манікюр геометрія, насправді, це не тільки лінії. Ця назва передбачає дійсно чіткі геометричні форми, але їх можна сміливо поєднувати в оригінальні композиції, доповнювати малюнками або декором.

манікюр геометрія

Загалом можна виділити такі найпопулярніші стилі геометричного манікюру:

 • Мінімалізм

Передбачає дуже простий, але стильний дизайн. Це можуть бути, як окремі лінії, так і фігури: трикутник, прямокутник, квадрат та інші.

геометрія-мінімалізм

 • Анімалістичний

Дуже популярний вид дизайну. В його основі зображення тварин в геометричному стилі.

 • Еклектика

Так називають суміш стилів, де одним із них може бути й геометрія.

геометрія еклектика

 • Ботанічний

Ще один популярний тренд – зображення рослин на фоні чорно-білих смужок чи зигзагів.

 • Абстракція

А такий вид дизайну кожен може трактувати по-своєму. Виглядає цікаво і кожного разу можна вигадувати щось нове.

геометрія абстракція

 • Негативний простір

Цей стиль стосується не тільки геометрії. Загалом мода на манікюр з негативним простором швидко набирає обертів, а тому таке поєднання дійсно трендове.

геометрія-негативний простір

Сучасні техніки виконання манікюру «геометрія»

Тонкі й чіткі лінії, який передбачає манікюр геометричний здається дуже нелегкою справою. Майстер має володіти художніми здібностями аби створити дійсно акуратний та красивий малюнок. Але сучасні технології давно розв’язали таку проблему, тому навіть новачок зможете легко виконати популярний дизайн.

манікюр геометричний

Техніки виконання геометричного манікюру

 1. Колор блок

Це манікюр з геометричними фігурами, який складається з окремих елементів, що утворюють один складний малюнок. Тоненькі чіткі лінії тут не потрібні, але необхідно підібрати потрібні кольори, які гармоніюють між собою та намалювати різні фігури.

колор-блок

 1. Лайнер

Геометричний манікюр дуже популярний, тому виробники матеріалів створили спеціальні тоненькі пензлі – лайнери. Вони можуть бути, як натуральними, так і синтетичними. А довжина та товщина ворсу залежить від характеру малюнку. Довгі прямі лінії легше намалювати лайнером з довгим ворсом, але для овалів чи кругів такий не підійде, тому варто обирати середню чи коротку довжину. Саме тому кожен майстер повинен мати декілька лайнерів для різних видів малюнків.

геометрія лайнер

 1. Аерографія

Достатньо популярна сучасна техніка. Для виконання малюнків майстер використовує спеціальний прилад – аерограф та трафарети, що допомагають створити справжні шедеври, які до речі, не завжди можна повторити лайнером чи тонким пензлем.

 1. Трафарет

Принцип роботи з трафаретами достатньо простий. Важливу роль в цій техніці відіграє якість самого трафарету, адже він повинен мати гарну клейку основу і щільно прилягати до нігтя. Тільки за такої умови геометричні форми будуть ідеально рівними.

 1. Стемпінг

Ця техніка користується неабиякою популярністю. Вона дозволяє створювати абсолютно чіткі, одинакові геометричні зображення. Маючи пластину для стемпінгу з геометричними дизайнами та спеціальний штамп, можна дуже швидко отримати геометричні малюнки абсолютно одинакові за формою та розміром.

 1. Клейка стрічка

Така стрічка діє за принципом звичайного скотчу. Вона може бути будь-якого кольору, а також відрізняється за шириною смуги. Найголовніше – це правильно закріпити смужку та надійно закріпити перед покриттям матеріалом, іншими словами, чітко дотримуватись технології роботи з таким декором.

 1. Spider-gel

А ця новинка буквально відкрила «друге дихання» для геометричного манікюру. Спеціальний гель має дуже в’язку консистенцію, а тому він «тягнеться» за пензликом, створюючи тонесенькі лінії, схожі на павутину(звідси й назва). Малювати можна пензлем, дотсом або будь-яким іншим зручним інструментом для майстра. Техніка достатньо проста, але малюнки виходять надзвичайно красиві та акуратні.

8.  Слайдери

Для створення геометричного дизайну нерідко використовують спеціальні водні наліпки – слайдери. Достатньо обрати потрібний малюнок і перенести на підготований ніготь. Головне в такому дизайні надійно його закріпити, чітко дотримуючись технології.

геометрія слайдери

Як обрати геометричний дизайн? Корегуємо форму нігтів

У кожної людини нігтеві пластини мають свою особливу форму. Звичайно, існує професійна класифікація, тому майстру достатньо просто оглянути нігті, щоб визначити їх природну форму. Таким чином підбирається оптимальна форма вільного краю, щоб за необхідності підкреслити чи скоригувати, так би мовити, підвести до ідеалу.

Один й той самий дизайн на нігтях різної довжини та форми також буде відрізнятися. І те, що пасує одним ручкам, може зовсім по-іншому виглядати на інших. Саме тому варто підбирати геометричний дизайн, який пасуватиме вашій формі:

 • Короткі нігті краще прикрасити дуже тоненькими вертикальними лініями, які візуально додадуть їм довжини.

тонкі лінії

 • Широка нігтеві пластина. В даному випадку варто обрати темний фон, на якому розмістити витягнуті геометричні фігури, найкраще – прямокутники. Таким чином можна візуально скоригувати форму до більш вузької. Варто уникати горизонтальних ліній.

темний геометричний манікюр

 • Довгі нігті. Володаркам довгих нігтів підійдуть будь-які геометричні малюнки.

геометрія на довгі нігті

Як провести тонкі лінії «від руки»

Способів виконати геометричний манікюр дійсно багато, але ручний розпис ніколи не вийде з моди. Такий малюнок індивідуальний та особливий, тому технікою тонких ліній володіє кожен професійний майстер. Для новачків є декілька порад, які допоможуть швидко опанувати трендовий дизайн:

квіткові тренувальні карти

 • Для малюнку обирайте гель-лак чи гель-фарбу з насиченим пігментом,
 • Використовуйте спеціальні лайнери,
 • Довгі лінії легше виконувати пензлем з тонким та довгим ворсом, округлі  навпаки – з коротким,
 • Якщо лінія перервалася через недостатню кількість фарби, завершити її варто не з кінця, а з середини. Тобто навести ще раз тонким шаром і провести до потрібної точки. Таким чином лінія буде непереривною.
 • Крапки краще виконувати дотсом, а не пензликом,
 • Фарба має бут на всій поверхні ворсу, а не тільки на кінчику,
 • Не варто набирати велику кількість фарби.

ідеї геометричного манікюру

До речі, про пензлики. Кожен майстер обирає зручний для себе інструмент. Багато майстрів самостійно вдосконалюють пензлі, підрізаючи ворс до потрібної товщини.  Тому кожен має знайти для себе ідеальний лайнер, яким буде зручно працювати. А також для виконання геометричного дизайну велике значення відіграє практика. Саме тому майстри часто вдосконалюють свою роботу, тренуючись на спеціальних тіпсах.

геометрія на тіпсах

Аккаунти майстрів, які дали згоду на викристання фото та відео матеріалів:

 

The following two tabs change content below.
Nails Blog

Nails Blog

Ідеї манікюру: ідеї дизайну нігтів, малюнки на нігтях
Nails Blog

Останній пост Nails Blog (дивитись все)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *