Гелеві нігті: нарощування нігтів гелем

Гелеві нігті: нарощування нігтів гелем

Нарощені гелеві нігті – це справжня знахідка для мільйонів жінок в усьому світі. Отримати бажану довжину та форму можна за кілька годин. А милуватися красою нігтиків можна цілий місяць!

нарощування нігтів гелем

нарощені нігті

Нарощування допоможе скоригувати природну форму нігтів. А для тих, чиї нігті ростуть дуже повільно чи крихкі від природи, можливо, це єдиний шанс мати завжди красивий манікюр.

Часто жінки роблять гелевий манікюр, готуючись до особливої події, бо це швидко і дуже красиво. Але пам’ятайте, що знімати покриття потрібно у спеціаліста, інакше ви нанесете шкоду власним нігтям. Адже гель спилюють спеціальним апаратом – фрезером, у іншому випадку пилочкою, але це займає багато часу, а в домашніх умовах за відсутності спеціалізованих знань це взагалі небезпечно. Є великий ризик пошкодити нігті.

Гелеві нігті мають багато переваг:

 • Довготривалий манікюр,
 • Швидке нарощування,
 • Відсутність хімічного запаху під час роботи,
 • Великий вибір кольорів,
 • Міцне покриття,
 • Укріплення натуральних нігтів,
 • Безпечне покриття(гель достатньо еластичний, тому під час механічної дії натуральні нігті будуть захищені),
 • Нігті не деформуються,
 • Гель практично ніколи не викликає алергії,
 • Можна виконати будь-який дизайн,
 • Гель «не боїться» хімії і не розчиняється в ній,
 • Вирівнювання нігтьової пластини,
 • Швидка корекція.

Що ж таке гелева система нарощування? Наскільки безпечний такий манікюр? Та що потрібно для нарощування нігтів гелем?

гелевий манікюр

Властивості та види  матеріалів для гелевого нарощування

Гель для нарощування являє собою полімер, який твердіє під дією ультрафіолетового світла. Цей матеріал безпечний, не має різкого чи неприємного запаху, може мати різну консистенцію та колір. Під час полімеризації гель виділяє тепло, тому дуже часто пече в лампі, але це не критично. Достатньо вийняти руку, зачекати, доки відчуття печіння зникне та досушити покриття потрібний час. А ось терпіти біль категорично не рекомендується.

Гель дуже міцний, тому відноситься до твердих матеріалів. Він не боїться впливу хімічних речовин, таких як ацетон чи побутову хімію. Знімається гель тільки спилюванням, але може бути чутливим до перепадів температури. При ударах такі нігті можуть потріскатися, але це тільки зовні. Гель захищає натуральну пластину, тому під покриттям ваші нігті будуть неушкодженими.

Для полімеризації гелів обов’язково потрібна ультрафіолетова або LED лампа. Тривалість полімеризації залежить від виду матеріалу, зазвичай виробники вказують це на упаковці.

Гелі для нарощування поділяються на декілька видів:

 • Однофазний гель

Цей гель підійде навіть для новачків у нарощуванні. Для того, щоб наростити нігті, достатньо мати тільки один гель. Він має досить рідку консистенцію, наноситься двома етапами. Перший шар потрібно «втирати» у нігті пензликом дуже тонким шаром. Так створюється основа, після висихання в лампі потрібний час, наносять другий шар. Потім пилочкою надають покриттю правильну форму, наносять гель-лак та фінішне покриття.

 • Двофазний

Гелеве нарощення нігтів цим матеріалом включає два компоненти: моделюючий та закріплюючий гель.

 • Трифазний гель

Це професійний гель, нарощування потребує використання трьох компонентів: бази для гелю, моделюючого гелю, фінішного захисного покриття. До цього типу відносять популярний гель-желе. Свою назву матеріал отримав завдяки консистенції та подобається майстрам за зручну форму нанесення і самовирівнювання.

Кольорова гама гелів дуже різноманітна, вони можуть бути прозорими, камуфлюючими, білими та навіть кольоровими. Особливої уваги заслуговують камуфлюючі гелі, вони можуть бути різних відтінків, які найбільш пасують до кольору шкіри. Тому більшість виробників пропонують відтінки від світло рожевого до насичено карамельного. Такий гель можна використати для французького манікюру або перекрити бажаним кольором, але останніми часом модно робити манікюр саме таких натуральних відтінків.

Кольорові гелі використовують для створення різноманітних яскравих дизайнів, зокрема акваріумного френчу.

А ось білий гель використовується виключно для викладного френчу, ним створюється вільний край або «посмішка» французького манікюру. До речі, білий гель дуже пігментований, тому може довше просихати в лампі. Саме тому майстри завжди наносять його тонким шаром або в два шари за необхідності.

що потрібно для нарощування нігтів гелемДля нарощення нігтів гелем потрібно мати:

 1. Лампу (ультрафіолетову на 36 w або LED),
 2. Гель,
 3. Базу та фініш,
 4. Пилочку (абразивністю 150-180 гріт),
 5. Кислотний праймер,
 6. Обезжирювач для нігтів,
 7. Засіб для зняття липкого шару,
 8. Пензлик для нанесення гелю,

Такий пензлик ще називають модулюючим. Для гелю підійде плоский пензлик квадратної чи прямокутної, інколи звуженої донизу форми. Ворс має бути достатньо жорстким.

 1. Форми або тіпси,
 2. Баф,
 3. Клей для тіпс(якщо нарощування буде на тіпси).

Гель – це універсальний матеріал, адже дозволяє створювати будь-які форми та дизайни. Наприклад, акваріумний манікюр можна зробити тільки, використовуючи прозорий або готовий кольоровий гель. Інші матеріали для нарощення не мають потрібних властивостей. Міцність гелю і одночасно його еластичність дозволяє створювати сучасні цікаві форми нігтів, наприклад, «пайп» чи сучасний мигдаль.

нарщені гелеві нігті

довгі нарощені нігті

гелеві нарощені нігті

Способи нарощування нігтів гелем

Як наростити нігті гелем? Для цього існують декілька способів: нарощення на форми або тіпси. До речі, другий спосіб сьогодні вважається застарілим, але інколи використовується майстрами.

Нарощування нігтів на форми

Це найпопулярніший метод нарощування. Форми можуть бути нижніми чи верхніми. Нижні форми для нарощення, або класичні дуже зручні у користуванні. Вони можуть бути одноразовими або багаторазовими. Перші більш популярні завдяки низькій ціні, ефективності і зручності у користуванні. Багаторазові більше підходять для домашнього використання і потребують догляду після кожної процедури, а саме – очищення від залишків матеріалу.

View this post on Instagram

💣 А знаєте ЩО у моїй програмі нарощення нігтів є крутого? Вчу робити нарощені нігті практично без запилу❗️ Така техніка дозволяє зекономити не лише матеріал для нарощення, але і ваш час😘 Круто, правда? Мої учні з попередньої групи були у захваті👏🏻😊 💣 Найближчий курс – 27-30 листопада❗️ Кількість місць у групі обмежена, тому спішіть зарезервувати місце💋 💣 Всі деталі можна дізнатись в діректі❤️ або ☎️067-37-37-166 Щоб побачити ще більше фото робіт наших учениць та відео-МК по гелевому нарощенні 👉🏻 дивись #violetschool_гелевенарощення ⚪️ #violetschool #violetnails #violetschoollviv #violettakadkalo #курсинарощеннянігтівльвів #гелевінігтільвів #арочнінігті #нарощенінігті #курсиманікюрульвів #курсигелевогонарощеннянігтів #ідеальнінігті

A post shared by nails_lviv (@violetta_kadkalo) on

Перед нарощенням нігтів гелем потрібно зробити манікюр. Професійні майстри найчастіше обирають комбіновану або апаратну техніки, які не передбачають використання води. Цей етап дуже важливий, потрібно дуже ретельно прибрати птеригіум(шар сухої шкіри між кутикулою та нігтем) і залишки сухої шкіри. Якщо зробити неякісний манікюр, гель, скоріше за все, буде відколюватись саме в цьому місці.

Щоб щільно підставити форму для нарощення, необхідно підпиляти нігті, майже повністю прибрати вільний край. До речі, форми для нарощення не рідко доводиться підрізати, адже особливості нігтів і подушечок пальців у кожного різна. Головне – максимально щільно та нерухомо закріпити форму.

форми для нарощування нігтів

Існує алгоритм нарощення:

 1. Оформити вільний край нігтів,
 2. Зробити манікюр,
 3. Забафити поверхню нігтів(на них не можна залишати блиску),
 4. Обезжирити нігті,
 5. Нанести кислотний праймер,
 6. Тонким шаром нанести базовий шар гелю, або спеціальний базовий гель, який гарантує надійну адгезію(зчеплення поверхні нігтів і матеріалу).
 7. Просушити в лампі,
 8. Підставити форми,
 9. Пензликом нанести гель та рівномірно розподілити його, формуючи правильну архітектуру нігтів(це легше зробити, якщо на кілька секунд перевернути руку долонею вгору, матеріал збереться в центрі, а пензликом можна скоригувати форму),
 10. Просушити в лампі,
 11. При необхідності піджати арку спеціальним зажимом та знову просушити(в даному випадку покриття сушать 30-60 секунд, формують арку і знову сушать),
 12. Зняти липкий шар за необхідності та пилочкою вдосконалити архітектуру, прибрати нерівності,
 13. Очистити нігті від пилу щіточкою, а потім обезжирювачем,
 14. Нанести кольоровий гель-лак або виконати дизайн,
 15. Просушити в лампі,
 16. Нанести фінішне покриття,
 17. Просушити в лампі.

View this post on Instagram

✨ Наша школа надає дуже потужну базу по гелевому нарощенні за оптимальний час — 4 дні — за які ти почерпнеш велику кількість цікавої та корисної інформації: 🔺 про поняття, особливості та види гелевої продукції 🔺 про детальну характеристику гелевих систем, можливість поєднання брендів між собою, специфіка в роботі 🔺 про будову нігтя, типи нігтів, їх захворювання 🔺 про протипоказання, міфи та реальність про нарощені нігті 🔺 про модні тенденції арочного моделювання нігтів: «старі» та «нові» правила 🔺 про психологічні основи роботи з клієнтом 🔺 про архітектуру та правильну підготовку нігтя 🔺 про схеми викладки матеріалу та опил нігтів ____‼️____ А на практиці протягом навчання ти відпрацюєш: 🔹 моделювання традиційним гелем по формі натуральних нігтів 🔹 моделювання камуфляжним гелем-желе по формі овалу 🔹 моделювання полігелем по формі квадрат/овал 🔹 апаратну салонну корекцію нігтів гелем/полігелем ___✨___ Всі деталі стосовно курсу 👉🏻 direct або 👉🏻 067-37-37-166 Дата курсу – 11-14 вересня✔️ Місце – Львів✔️ Ціна – 3200 грн✔️ Щоб побачити ще більше фото робіт наших учениць та відео-МК по гелевому нарощенні 👉🏻 дивись #violetschool_гелевенарощення ___✨___ #violetnails #violetschoollviv #violettakadkalo #курсинарощуваннянігтів #нарощенінігтільвів #гелевінігтільвів #арочнінігті #нарощеннянігтів #довгінігті #курсиманікюрульвів #курсинарощеннянігтів #арочненарощення #гелевенарощенняльвів #курсигелевогонарощення #ідеальнінігтільвів

A post shared by nails_lviv (@violetta_kadkalo) on

Не варто допускати затікання гелю на шкіру, це спровокує відслоєння його від нігтів. Якщо таке трапилось, необхідно випиляти зайвий гель, а потім наносити фінішне покриття. Найлегше це зробити фрезером для манікюру зі спеціальною насадкою.

Гелеві нігті можна наростити і на верхні форми. Цей спосіб не дуже популярний, але ефективний. Головна перевага верхніх форм – це готова ідеальна архітектура. Зовні вони схожі на тіпси, але виконують іншу функцію.

Як наростити нігті на верхні форми гелем?

Для початку потрібно придбати набір верхніх форм, краще обирати з розміткою для визначення однакової довжини. Зазвичай їх в наборі 100 штук і вони багаторазові. Для кожного нігтя потрібно підібрати форму за розміром. У форму викладають невелику кількість гелю, починаючи від зони кутикули і до потрібної довжини майбутніх нігтів, сушать в лампі, викладають наступний шар, прикладають до нігтів і так сушать знову. Якщо форми мають розмітку, це зробити дуже просто, в іншому випадку можна взяти звичайний маркер та зробити помітки. Потім форму необхідно зняти і надати потрібну форму вільному краю вже нарощених нігтів. Для цього методу використовують густий гель, інакше рідкий матеріал просто розтечеться. Таке нарощування не користується популярністю, так як з верхніми формами найчастіше використовують акригель, що має густу консистенцію. Для гелю все ж  підійдуть більше класичні нижні форми.

фото нарощених нігтів

нарощені нігті узори

фотографіїї гелевих нігтів

Нарощування на тіпси

Цей спосіб вважається трохи застарілим, адже сьогодні з’явилося багато нових технік та способів, які дозволяють отримати більш натуральні на вигляд нігті. З тіпсами вони матимуть красиву ідеальну форму.

Тіпси – це штучні пластини, що приклеюють до нігтів спеціальним клеєм. Вони бувають різної форми та довжини. Обираючи тіпси для нарощення, потрібно звертати увагу на їх еластичність. Чим еластичніший матеріал, тим більш природно буде виглядати манікюр. Перевірити це дуже просто, потрібно зігнути одну тіпсу та дати їй розрівнятися, якщо на поверхні не буде нерівностей, це якісні тіпси.

На відміну від верхніх форм, тіпси одноразові, адже їх приклеюють до поверхні нігтів. Розглянемо алгоритм нарощення нігтів гелем на тіпси:

 1. Підпиляти вільний край нігтів під лунку тіпсів,
 2. Зробити манікюр,
 3. Забафити поверхню нігтів,
 4. Обезжирити нігті,
 5. Підібрати тіпси за розміром по ширині нігтів,
 6. На внутрішню сторону тіпс нанести спеціальний клей,
 7. Притиснути тіпсу до нігтя на 10 секунд,
 8. Прибрати залишки клею,
 9. Підрізати тіпси до потрібної довжини та надати їм потрібну форму,
 10. Лінію стику тіпси з нігтем потрібно забафити,
 11. Тіпси також забафлюють до зникнення блиску,
 12. Нанести праймер,
 13. Нанести перший тонкий шар гелю,
 14. Просушити в лампі,
 15. Нанести модулюючий шар гелю,
 16. Просушити в лампі,
 17. Клінсером(спеціальним засобом) зняти липкий шар,
 18. Пилочкою надати нігтям правильної досконалої архітектури,
 19. Нанести кольоровий гель-лак чи виконати дизайн,
 20. Просушити в лампі,
 21. Нанести фінішний гель,
 22. Просушити в лампі.

Чи безпечно нарощувати нігті гелем?

Це питання хвилює більшість шанувальниць нарощених нігтів. В першу чергу варто пам’ятати, що нарощення можна робити тільки на здорові нігті, ні в якому разі не можна «маскувати» проблему, адже під щільним шаром покриття неможливо розгледіти стан нігтьових пластин. Тому це перше правило безпеки.

Обов’язково використовуйте якісні сертифіковані матеріали для нарощення, адже від цього також залежить ваше здоров’я або ваших клієнтів. Гелі, хоч і не вважаються гіппоаллергенними засобами, але реакція на цей матеріал – велика рідкість. До того ж, купуючи гелі з невідомим складом, ви не знаєте, як вони вплинуть на стан нігтів. Не варто забувати і про стійкість манікюру.

Пам’ятайте, що практично всі гелі «печуть» в лампі, тому це нормально, але не потрібно терпіти біль. Необхідно вийняти руку та дати гелю охолонути, потім досушити матеріал потрібний час. Так відбувається через виділення тепла гелем під час полімеризації, особливо в сучасних потужних лампах.

Не рекомендується робити гелеве нарощення під час прийому гормональних препаратів або при наявності серйозних травм нігтів. Перед нарощенням не можна використовувати крем для рук, чи інші зволожувальні засоби, краще відмовитися від них ще за день до процедури. А ось після нарощення, навпаки рекомендується обов’язковий догляд за кутикулою та шкірою рук.

Після правильного зняття гелю з нігтів, вони залишаються неушкодженими. Звичайно, природній блиск не повернеться на тій частині, де був матеріал, вона просто зросте. Але загалом під гелем нігті навпаки знаходяться під захистом.

Не варто переношувати покриття, а робити корекцію варто через 4 тижні. Навіть, якщо манікюр в гарному стані, матеріал, що зростає разом з нігтем до низу, починає створювати тиск на вільний край. Точка апіксу(найвища точка нігтьової пластини) зміщується, а отже, ризик зламати такі нігті збільшується, як і отримати травму натуральних нігтів. До речі, вчасна корекція – це економічно вигідно, адже нарощувати зламані нігті коштує дорожче за корекцію і займає більше часу. Гелеві нігті неможливо відремонтувати при ушкодженні, їх просто заново нарощують.

Тому нарощування нігтів гелем можна вважати безпечним, якщо виконувати всі рекомендації та використовувати якісні матеріали. Цей метод вважається універсальним і практичним. А вибір матеріалів, їх кольорів, видів і форм залежить виключно від ваших вподобань. Кожен майстер обирає найбільш зручні інструменти та матеріали для себе, щоб нарощування займало мінімум часу та було максимально якісним.

ногті гелеві

Майстри, які надали згоду на використання фото та відеоматеріалів:

The following two tabs change content below.
Nails Blog

Nails Blog

Ідеї манікюру: ідеї дизайну нігтів, малюнки на нігтях
Nails Blog

Останній пост Nails Blog (дивитись все)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *